21 August, 2019

În ce condiţii nu datorăm plata taxei radio-TV?

În opinia unei societăţi cu răspundere limitată, art. 40 din Legea nr. 41/1994 (privind organizarea şi funcţionarea Societăţii Române de Radiodifuziune şi Societăţii Române de Televiziune) nu obligă toate persoanele juridice să plătească taxa pentru serviciul... ...

continuare →